Alles over dit product
SwaddleMe is Engels voor inbakeren. Als je je vermoeide baby op het juiste moment inbakert, zal hij in slaap vallen. Het inbakeren geeft het baarmoedergevoel & voorkomt het veelvuldig tussentijds wakker worden (Moro-reflex). Eenmaal uitgerust kan je baby rustig en effectief drinken en heeft hij minder last van krampjes en overige ongemakken.
De SwaddleMe Large is geschikt voor baby's:
• Gewicht: 6.4 kg - 8.2 kg
• Lengte tot +/- 82 cm
• Leeftijd: voor baby’s van 3-6 maanden
Eigenschappen van de SwaddleMe
- Gemaakt van 100% katoen, die veruit minder warmt dan meerdere doek lagen (voorkoming warmte stuwing).
- Ook te gebruiken in autostoeltje, door een niet direct zichtbare, opening aan de achterzijde.
- Uniek ontwerp met klittenbandsluiting. De SwaddleMe inbakerzak kan helemaal open, je legt je baby op de inbakerzak en alle klittenband sluit aan de voorkant.
- Omdat je baby's armpjes één voor één vastlegt, heb je aan twee handen 'genoeg' om je baby in te bakeren. Door deze eenvoud van inbakeren kan ook een minder geoefend persoon dit doen.
- Door de ergonomische vorm kan je baby zijn armpjes er niet aan de bovenkant uitwurmen. De onderkant van de SwaddleMe is vergelijkbaar met een trappelzak met voldoende ruimte voor baby's beentjes.
- De luier verschonen is zeer eenvoudig doordat alleen het klittenband van de voetenzak geopend hoeft te worden.
Een antwoord op de meest gestelde vragen over inbakerenWaarom baker je je kindje in?
Je creëert voor je baby weer het veilige gevoel dat de baarmoeder ook gaf. Daardoor kan je baby zich beter ontspannen. Dit ontstaat door de weinige bewegingsruimte en druk op het lichaampje. Als je kindje onrustig is of veel huilt is inbakeren een hulpmiddel om je baby sneller weer ontspannen en rustig te krijgen. Daarnaast zijn baby’s er zich niet bewust van dat ze armen hebben. Ze maaien zichzelf daardoor vaak wakker, dit heet moro-flex. Door het inbakeren kunnen ze de armpjes niet bewegen wat ook rust geeft. In de buik werd je baby vanzelf in slaap gewiegd door de bewegingen die je maakte. Nu leert je baby door het inbakeren om zelf in slaap te vallen.
Wanneer baker je je kindje in?
Als je te maken hebt met een huilbaby of een onrustig kindje. Belangrijk om te weten is of de onrust of het huilen geen medische oorzaak heeft. Raadpleeg dus altijd een verloskundige, kraamhulp of arts voor je begint met inbakeren. Baby’s met het moro-flex kunnen ook worden ingebakerd. Verder kunnen baby’s die moeilijk zelf in slaap vallen baat hebben bij inbakeren.
Helpt inbakeren bij darmkrampjes of reflux?
Ja, het helpt het kindje te ontspannen, maar het niet het ongemak van de krampjes of reflux niet weg. Maar als een kindje beter kan ontspannen kan het vaak beter de pijn of hinder van de krampjes of reflux verdragen.
Wanneer stop je met inbakeren?
Meestal hebben kinderen het meeste baat bij inbakeren tot ongeveer 3-4 maanden. Daarna lukt het de baby’s vaak om zelf in slaap te vallen. Er zijn echter ook baby’s die langer baat hebben bij inbakeren. Het is wel belangrijk om op tijd te beginnen met het ontwennen van inbakeren. Vanaf het moment dat je kindje kan omrollen - meestal zo rond 6 tot 7 maanden - is het namelijk gevaarlijk en moet je onmiddellijk stoppen.
Eigenschappen
Kleur |
roze | wit |
Min. aanbevolen leeftijd |
3 maanden |
Max. aanbevolen leeftijd |
6 maanden |
Kan in wasdroger |
Ja |
Aantal artikelen in verpakking |
1 stuk(s) |
Geslacht |
Voor meisjes |
Sluiting |
Klittenband |
Verstelbare flappen |
Ja |
Gewicht |
0,2 kg |
Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) |
76 x 65 cm |
Materiaal |
Katoen |
In de doos |
SwaddleMe Original Swaddle large |
Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) |
14,9 x 3,5 x 23,3 cm |
Max. aanbevolen lengte kind |
84 cm |
Min. aanbevolen lengte kind |
65 cm |
Seizoen |
Alle seizoenen |
Seizoenscollectie |
Never out of stock |
Type inbakerdoek |
Inbakerslaapzak |
Wasvoorschrift |
30°C |